Home O družině Vánoční vyrábění s rodiči ve družince.

Vánoční vyrábění s rodiči ve družince.

Ve středu 11.12. uspořádala družinka již tradiční Vánoční dílničky, kam byli zváni rodiče se svými dětmi. Dveře se pro všechny otevřely v 15,30 a společně jsme strávili příjemný předvánoční čas výrobou vánočních dekorací. Paní učitelky ze družiny připravily pět různých vánočních výrobků, které si mohli děti společně s rodiči vyrobit a odnést domů. Děti předem napekly sušenky a perníčky a celou školu provoněl výtečný teplý punč.

Paní učitelky ze školní družiny by chtěly poděkovat všem rodičům, kteří si na nás udělali čas a přišli v tomto předvánočním shonu strávit ho s námi a  se svými dětmi.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy.

Přejeme všem krásné Vánoce, učitelky ze školní družiny.

Aktualizováno (Pondělí, 16 Prosinec 2019 14:21)