Home Aktuality 1. den na lyžařském kurzu Zdobnice v O. h.

1. den na lyžařském kurzu Zdobnice v O. h.

V pondělí jsme odjeli z Opočna v 8 hod plni „vody“ a očekávání na nové zážitky na lyžařském výcviku.  Při příjezdu na Zdobnici kolem 9té hodiny, se naše očekávání naplnilo a byli jsme doslova vodou přeplněni. Nicméně po rychlém výsadku, jsme se ubytovali a seznámili s celým týdnem a režimem chaty. Bohužel nám počasí nepřálo, tak jsme byli nuceni změnit pondělní program a zaměřili jsme se na sušení věcí na chatě. Odpoledne se nakonec počasí trochu umoudřilo, takže jsme využili chvíli na hraní zážitkových běžeckých her a rozdělení do 2 družstev, dle lyžařských schopností a zkušeností.

družstvo č. 1 – Jáchym H., Tereza K., Nella M., Jan P., Michaela Š., Lenka H., Šárka H., Adéla K., Monika R. (Adam B., David P., Jakub S., Jaroslav S., Lukáš D., Petr G. – kluci z 8. a 9. ročníku)

družstvo č. 2 – Jakub H., Vojtěch K., Filip L., Marcel M., Filip Ř., Daniel S., Aneta S., Adéla J., Daniela J., Adam P., Eliška P., Karolína Z., Simona H.

Po návratu na chatu jsme měli tajemný podvečer a následně večer při svíčkách, kdy nám bohužel vypnuli proud. Nicméně nám to radost nepokazilo a večer se nám povedl v duchu velmi milého povídání (i bez elektřiny a mobilů to lze ). Děti šly, po večerce, poslušně spát.

Aktualizováno (Úterý, 18 Únor 2020 18:11)