Home Aktuality 4. den na lyžařském kurzu Zdobnice v O.h.

4. den na lyžařském kurzu Zdobnice v O.h.

Na čtvrtek jsme přesunuli odpočinkový den, jelikož nám v pondělí nepřálo počasí. V dopoledním programu byl v plánu výlet na běžkách, který se nám vydařil a bylo nádherné počasí. Celé družstvo číslo 1, zaslouží velkou pochvalu a také Daniela J., která s námi jela z družstva číslo 2. Všichni zvládli výlet (tzv. Zdobnický okruh – 8 km) bez problémů a výborně lyžovali.  Skupina číslo 2 trénovala obloučky na modré sjezdovce. Odpoledne proběhlo odpočinkové odpoledne, kdy proběhly hry a turnaje ve stolním tenisu, šipkách. Po večeři nebyla přednáška, ale připravili jsme pro děti překvapení ve formě noční venkovní hry. Hra se jim nesmírně líbila a děti byly velmi šikovní.

Aktualizováno (Úterý, 18 Únor 2020 18:11)